1o νεανικό πουλ — κλήρωση

Round 1
SNo. Name Res. Name SNo.
1 ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0-1 ΔΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10
2 ΚΑΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 0-1 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 9
3 ΞΕΝΑΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 1-0 ΒΑΣΙΛΑ ΦΑΙΔΡΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 8
4 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1/2-1/2 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 7
5 ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 0-1 ΣΟΥΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6
Round 2
SNo. Name Res. Name SNo.
10 ΔΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1-0 ΣΟΥΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6
7 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1/2-1/2 ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 5
8 ΒΑΣΙΛΑ ΦΑΙΔΡΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 0-1 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 4
9 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1-0 ΞΕΝΑΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 3
1 ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1/2-1/2 ΚΑΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2
Round 3
SNo. Name Res. Name SNo.
2 ΚΑΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 0-1 ΔΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10
3 ΞΕΝΑΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 1/2-1/2 ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1
4 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1-0 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 9
5 ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1-0 ΒΑΣΙΛΑ ΦΑΙΔΡΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 8
6 ΣΟΥΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1-0 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 7
Round 4
SNo. Name Res. Name SNo.
10 ΔΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0-1 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 7
8 ΒΑΣΙΛΑ ΦΑΙΔΡΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 0-1 ΣΟΥΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6
9 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 0-1 ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 5
1 ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0-1 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 4
2 ΚΑΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1/2-1/2 ΞΕΝΑΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 3
Round 5
SNo. Name Res. Name SNo.
3 ΞΕΝΑΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 1-0 ΔΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10
4 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1-0 ΚΑΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2
5 ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1-0 ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1
6 ΣΟΥΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1-0 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 9
7 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1-0 ΒΑΣΙΛΑ ΦΑΙΔΡΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 8
Round 6
SNo. Name Res. Name SNo.
10 ΔΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1-0 ΒΑΣΙΛΑ ΦΑΙΔΡΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 8
9 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 0-1 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 7
1 ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0-1 ΣΟΥΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6
2 ΚΑΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 0-1 ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 5
3 ΞΕΝΑΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 0-1 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 4
Round 7
SNo. Name Res. Name SNo.
4 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1-0 ΔΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10
5 ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1-0 ΞΕΝΑΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 3
6 ΣΟΥΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0-1 ΚΑΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2
7 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1-0 ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1
8 ΒΑΣΙΛΑ ΦΑΙΔΡΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 0-1 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 9
Round 8
SNo. Name Res. Name SNo.
10 ΔΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0-1 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 9
1 ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1-0 ΒΑΣΙΛΑ ΦΑΙΔΡΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 8
2 ΚΑΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 0-1 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 7
3 ΞΕΝΑΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 0-1 ΣΟΥΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6
4 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 0-1 ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 5
Round 9
SNo. Name Res. Name SNo.
5 ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1-0 ΔΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10
6 ΣΟΥΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0,5-0,5 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 4
7 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1-0 ΞΕΝΑΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 3
8 ΒΑΣΙΛΑ ΦΑΙΔΡΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 0-1 ΚΑΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2
9 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 0-1 ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1
Advertisements